Národní numismatická epopej

Dotazy a objednávky733 559 443každý den od 8.00 do 18.00 hodin

Kategorie produktů

Unikátní kolekce tří pamětních medailí patroni, světci, věrozvěstové

Patroni, světci, věrozvěstové, tento unikátní umělecký triptych pamětních medailí je zasvěcen duchovnímu bohatství, pozitivní energii osvíceného vědomí zbaveného negativních závislostí a žádostí.

Kníže Václav byl historií vyvolen, aby skrze novou ideologii křesťanství symbolizoval moment osvícení mysli, FIAT LUX v historii českého národa. Jeho progrese proti jiným duchovním symbolům spočívá v tom, že Václav v poslední chvíli pozdvihne meč, aby hájil vlastní život, svobodu, nezávislost, suverenitu a toleranci. To že podléhá přesile, nemůže nic změnit na síle myšlenky.

Pamětní medaile Kníže Václav vyjadřuje poselství svornosti za zachování duchovních a materiálních ctností získaných ve věčném boji a je trvalou inspirací k předání těm co přijdou po nás. Pamětní medaile Svatá Anežka Přemyslovna, princezna země a nebe. Osobnost svaté Anežky české působí 800 let pozitivně na podvědomí našeho národa. Anežka nevidí spásu na prvním místě. Na své cestě se obrací k milosrdenství. Srdce druhých naplňuje energií lásky, světlem naděje, lidskostí a štěstím z povznesení vědomí nad rozpor.

 

Knize_Vaclav_300x300_au Konstantin_Metodej_300x300_au Svata_Anezka_300x300_au\

 

Život nemá být bojem protikladů, ale hledáním rovnováhy uvnitř své mysli. Svatá Anežka vyjadřuje pochopení, že největší překážkou pro sebezdokonalování je strach.

Nad ctnost sebeobětování, povyšuje svatá Anežka pomoc bližnímu, pokoru a smíření bez ideologických klišé. V době relativizace mravních hodnot je její odkaz lékem proti destrukci individuálního vědomí, proti diktatuře materiálního dostatku. Je inspirací ke zdokonalování ducha čistého míru zbaveného závislostí a žádostí.

Pamětní medaile Cyril a Metoděj symbolizuje intelektuální základy naší vzdělanosti a zakládají tradici duchovního sebezdokonalování. Jejich odkazem je šíření moderních myšlenek sounáležitosti, pomoci bližnímu a lásky.

 

umelecky-triptych

 

Umělecká prezentace duchovních symbolů a odkazů v unikátní kolekci zlatých medailí

Prezentace umělecké kolekce patroni, světci a věrozvěstové představuje nejvýznamnější duchovní symboly a odkazy, svorník mezi minulostí, současností i budoucností. Zasahuje nás kouzlem krajního bodu duchovní polarity. Tohoto bodu se každý z nás toužíme v životě hlubokým prožitkem alespoň dotknout. Vyzařuje z ní pozitivní energie lásky. Tato energie je pozitivním existenciálním mementem z něhož čerpá unikátní kolekce zlatých medailí patroni, světci a věrozvěstové. Pro zájemce o tuto kolekci s možnosti objednání je připravená stránka na eshopu Patroni a světci.