Národní numismatická epopej

Dotazy a objednávky733 559 443každý den od 8.00 do 18.00 hodin

Kategorie produktů

Zlaté sběratelské medaile

Sběratelský fenomén je v Čechách tradicí a je velmi živý. Sběratelství je tu velmi oblíbeno. Český sběratel je díky uzavřenosti předchozích 50 let silně konzervativní. To je i důvod, proč nejvýznamnější vydavatelé jsou ve svých nabídkách velmi limitováni z důvodu tématické omezenosti. Proto se občas na trhu objevují „neuvěřitelné“ nabídky jež pramení z malé nápaditosti a odvahy českých vydavatelů. Tento stav umožnil vstup na český trh i zahraničním investorům, jež se v našem prostředí velmi rychle zorientovali

Nákup zlatých sběratelských medailí

Při nákupu zlatých sběratelských medailí platí v současné době pravidlo, že se vyplatí nákup u opravdu české společnosti. Čím se nákup zdá výhodnější, tím je podezřelejší. Takové „bombastické“ praktiky právě zahraniční investoři často využívají. Při nákupu zlaté sběratelské medaile platí zásadní pravidlo. Medaile musí mít STÁTNÍ PUNC. Typicky českým projektem s prvkem uzavřeného sběratelského tématu je projekt Národní Numismatická Epopej. Zde uvádíme projekt roku 2015 – největší rytíři českého trůnu.

  

Takový projekt je typicky sběratelským počinem, neboť jeho jednotícím prvkem je společná myšlenka, společný vydavatel a medailér, společná forma s styl. Těšíme se z toho, že tento projekt má své věrné příznivce, jejichž okruh se neustále rozšiřuje.

. 500x500_px_apoteza