Národní numismatická epopej

Dotazy a objednávky733 559 443každý den od 8.00 do 18.00 hodin

Kategorie produktů

O firmě

Projekt Národní numismatická epopej má nejen glorifikující charakter, ale současně je i ambiciózním projektem se sjednocujícím prvkem národního vědomí i ochrannou značkou, jejíž význam má být nejméně po následujících 100 let značkou vysoké sběratelské hodnoty produktů emitovaných pod tímto názvem.

Naším cílem je maximální několikanásobné zhodnocení vkladu všech potencionálních klientů a díky investici do zlatých medailí se vznešenou národní tématikou i maximální navýšení sběratelské hodnoty tohoto produktu. Čím více klientů, vyznávajících odkaz naší historie, vstoupí do tohoto projektu emisí limitovaných sérií pod značkou NNE, tím více budeme moci emitovat medailí s tématikou, která bude nejen vznešená, hrdá a povznášející, nýbrž i zcela unikátní, šokující, překvapivá či téměř zcela zapomenutá a zároveň pevně zakotvená v našem národním vědomí a podvědomí.

Naše filozofie není těžkopádná, ale lehká, uvolňující a přinášející tvořivost, kreativitu a fantazii, tedy všechny atributy, z kterých se rodí budoucí zhodnocení vkladu a úspěchu s investicí do pamětních medailí pod značkou Národní numismatická epopej (NNE). Po pilotním projektu NNE 1, připravujeme další projekty s tématikou 'Velikáni, géniové a legendy našeho národa' , nad kterými se vám jistě zatají dech. Toto veliké dílo má ambici přinést svému majiteli nejen trvalé hodnoty, ale současně i přímý otisk našeho národního ducha a talentu, z něhož bude moci čerpat svoji energii a sílu nejen on sám, ale i následující generace.

Celý projekt Národní numismatická epopej je zdrojem inspirace a vyjádřením úcty k hodnotám a tradicím v dějinném klopotu, z něhož povstaliVelikáni, géniové a legendy našeho národa našich srdcí, aby vytvořili veliké dílo a stali se hrdou součástí našeho národního vědomí.

Mgr. Pavel Seidl, autor projektu

 

Na projektu dále spolupracují:

Akademičtí rytci ČR,

Společnost LUCID s.r.o se sídlem v Jablonci nad Nisou,

Přední reklamní a umělecké agentury.