Národní numismatická epopej

Dotazy a objednávky733 559 443každý den od 8.00 do 18.00 hodin

Kategorie produktů

Nejlepší investice do umění

Investice a umění. Prolínání světského s něčím co je tvořivé, hlasem ducha a součástí duchovní, umělecké podstaty člověka, je přímo prolnutí filozofického postoje co je prvotní. Hmota nebo myšlenka, myšlenka nebo hmota. Investice nebo umění. Umění nebo investice.

Co je nejlepší investicí do umění? V současné době se za umění a investici může vydávat cokoli.

Dovolte ale, abych připomněl, že pokud má mít umění, nebo investice hmotnou podstatu, pak si můžete vybrat například mezi uměleckým výtvorem sochařským, malířským atd. a nebo výtvorem jehož základem je zlato v nejvyšší ryzosti a opatřené státním puncem!!!

500x500_px_apoteza

Investice do uměleckého zlata

Umělecké zlato se vyskytuje v mnoha podobách. Nejoblíbenějším a nejdostupnější možností pak je nákup zlatých pamětních ražeb. Obzvláště populární jsou dlouhodobé tematické kolekce.

Projekt Národní numismatická epopej je zaměřen právě takovým směrem. Nedá se ale mluvit v pravém smyslu o krátkodobé investici ale o dlouhodobou historickou památku, jejíž hodnota se zvětšuje v čase. Jde o to, že cena je oproti investičnímu zlatu navýšena o uměleckou práci medailéra, výrobní nástroje i DPH. Proti investičnímu zlatu je však hodnota umělecká nezměřitelná. Umělecké ražby se jako památka předávají z generace na generaci, jako umělecké dílo vyjadřující unikátní esprit a vztah mezi donátorem a obdarovaným.